Hakkımızda

Minicik bir garajda üç gencin hayalleriyle başlayan, Avrupa’nın lider network marketing şirketlerinden biri olan LR Health&Beauty…

LR, 1985 yılında Westfalya bölgesinin Ahlen şehrinde 3 arkadaşın hayalleri üzerine ilk olarak parfüm üretici olarak kuruldu. Daha sonra ürün gamına kişisel bakım ürünlerini ve aloevera serisini ekleyerek çok daha geniş ve güçlü bir ürün yelpazesine sahip olmuştur.

 LR, altı yıl sonra Avusturya ve Hollanda pazarına girerek uluslararası başarının temellerini attı. Bundan sonra faaliyetler sürekli devam ettirilerek yeni pazarlara girildi.

Bugün dünya çapında 28 ülkede faaliyet gösteren şirketimiz, 1.200 kişilik personelimiz ve serbest çalışan ile yaklaşık 600.000 satış ortağımız ile Avrupa’nın lider doğrudan satış şirketleri arasında yer alıyoruz.

Kurulduğu günden bu yana yükselen bir satış grafiğine sahip olmuş, 35 yılda yaşanan ekonomik krizlere rağmen cirosu hep yükselmiştir.

 


Pek çok doğrudan satış firması arasında Lr’ı başarıya ulaştıran 5’İ BİR YERDE dediğimiz başarı faktörlerimiz şöyledir.

 

  • Kaliteli ürünler - Made in Germany (Dermatest, İnstitut Fresenius, Aloevera Bilim Konseyi, VKE, BDIH, ve Ar-ge çalışmalarının yapıldığı Bilim Konseyi ile ürün kalitesiyle ön plana çıkmaktadır.)

 

  • Starlarla İşbirliği (Bruce Willis, Emma Heming Willis, Karolina Kurkova Cristina Ferreira, Guido Mario Kretschmer gibi uluslararası üne sahip starlarla iş birliği yapmaktadır.)

 

  • Üstün Araç Konsepti ( Başarılı iş ortaklarını Mercedes A, Mercedes C, Mercedes E ve Porsche ile ödüllendirir.)

 

  • Adil ve Şeffaf Pazarlama Planı (LR’da sürpriz yoktur.Şeffaftır. Tüm iş ortaklarına pazarlama planını ilk siparişiyle birlikte gönderir.Adildir! En üsttekiler her zaman en çok parayı kazanmaz, çok çalışan çok kazanır)

 

  • Eğitimler (LR iş ortaklarını ücretsiz olarak düzenlediği eğitimler ve akademilerle destekler)

 

 

LR’ın bana göre en önemli ve başta olan başarı nedeni Sevgiyi, İyiliği, Kaliteli Yaşamı hedeflemesidir. Buna paralel olarak mottosu “More Quality For Your Life” olan ve kaliteyi hem ürünlerinde hemde iş ortaklarına verdiği maddi manevi kazançlarla yaşayan ve yaşatan bir firmadır. 


Hakkımızda

Minicik bir garajda üç gencin hayalleriyle başlayan, Avrupa’nın lider network marketing şirketlerinden biri olan LR Health&Beauty…

LR, 1985 yılında Westfalya bölgesinin Ahlen şehrinde 3...

  • Abone Ol
Sitemizde ve uygulamamızda çerezler kullanılmaktadır. Buradan İnceleye Bilirsiniz..