• 11

  20

  2021
 • 0
ANTİ-AGE BAKIMI

ANTİ-AGE BAKIMI

ANTİ-AGE BAKIMI

 

 

ZEİTGARD 1 YÜZ TEMİZLEME CİHAZI

 

Zeitgard yüz temizleme fırçası LR’ın bu sene çıkardığı en yenilikçi ürün. Kullanan herkes hayran oluyor. Zeitgard 1 Yüz Temizleme Cihazı erkeklerin kullanımı için de uygundur. 

Makyajınızı ZEITGARD 1 ile temizleyebilirsiniz. Böylelikle cildinize derinlemesine temizlik yapmış ve cilt üzerinde bulunan kalıntıları yumuşak bir şekilde uzaklaştırmış olursunuz. Çok güçlü makyajlarda elbette bir kozmetik beziyle ön temizlik yapabilir ve böylelikle de uygulama sırasında temizleme fırçasının aşırı boyanmasına engel olabilirsiniz.

Göz makyajınızı alışık olduğunuz gibi bir göz makyajı çıkartıcısıyla temizlemelisiniz. Gözlerin etrafındaki kısımlar fazla hassastır ve sadece elle temizlenmelidir. Fakat sizin de yapabilecekleriniz var: Cihazınızı birkaç saniyeliğine iki tarafta da yandaki gülme kırışıklıkları üzerinde tutabilirsiniz. Burada da yine alıştırma etkisini göreceksiniz ve hafif kırışıklıklar azalacak.

 

ZEİTGARD 2 ISITMALI-SOĞUTMALI CİLT ÜTÜSÜ

ZEITGARD Anti-Age sistemi, bir tuş ile gözle görülebilir daha güzel bir cilt. Devrim yaratan ZEITGARD 2 cihazı, etkili Anti-Aging ürünleri ile evde profesyonel ve tamamen derinlemesine bir bakım sağlıyor. Günde sadece 4 dakikalık kullanım ile cildiniz daha genç görünecek ve kırışıklıklarınız azalacaktır.

İlk aşamada, sıcak uygulama ile gözeneklerin açılması sağlanır. Bakım ürünlerinin etken maddeleri normal uygulamaya göre cildin katmanlarına daha derinlemesine işler. Sonrasında cilt gözeneklerin kapanması için hassas bir şekilde soğuk uygulama gerçekleştirilir. Böylece Anti-Age uygulaması cilde tamamen nüfuz ederek cilt içerisinde en iyi etkiyi gösterir. ZEITGARD 2 sıcak ve soğuk uygulamayı destekleyen titreşim işlevine de sahiptir. Bu işlev, etken maddelerin cildin en derinlerine transfer edilmesinde artı bir etki gösterir. Cilt “enerji deposu” haline gelir ve tekrardan genç ve canlı bir hal alır.


Özel Faydaları

Anti- Aging ürünleri cildin derin katmanlarında hapsolur ve tüm etkisini orada gösterir
Titreşim işlevi cilt katmanlarını uyarır ve böylece etken maddeler cilt üzerine daha iyi dağıtılır.
Göz altı torbaları gibi cilt üzerindeki şişkinlikler, cilde sağlanan nem sayesinde azalır.
Sıcak/soğuk kombinasyonu ve titreşim işlevi ile cilde enerji sağlanır.

 

UYGULAMA

Seçilen Anti-Age ürününü yüzün seçilen bölümlerine sürün. Sonrasında ZEITGARD 2’yi sıcak ve titreşimli aşamasına getirip kremi cilt üzerine yayarak uygulayın. Etken maddelerin cilde daha iyi işlemesi için cihazı soğuk aşamasına getirerek gözenekler kapatın ve titreşim işlevi ile de cilde iyice işlemesi sağlayın.

İşte ZEITGARD Anti Age sistemi bu gibi belirtilere çözüm suna bilecek niteliklerin tamamını gurup setinde barındırıyor;

GÖZ SERUMU
Göz çevresinde meydana gelen ince çizgileri yok eder.
Göz çevresini nemlendirir ve rahatlatır.
H2o patch ve ultra filing spheres gibi etken madellerle zenginleştirilmiştir

NEMLENDİRİCİ  JEL KREMİ
Cilt üzerinde belirginleşen deformasyonları  düzenler.
Cilt hatlarını güçlendirerek  cildin tazeliğini korur
H2o patch ve ultra filing spheres gibi cildi yenileyen etken madeller içerir

CİLDİ YENİDEN YAPILANDIRAN JEL KREM
Olgun ciltlerde sıkılaştırıcı ve güçlendirici etkiye sahip yüz kremi
Gözle görüle bilir kırışıklıkları ortadan kaldırır ve genleşmiş görünüm kazandırır.
H2o patch ve ultra filing spheres gibi onarıcı etken madeller içerir.
Ayrıca güçlü MICROSILVER fırça telli ZEITGARD cihazı ile derinlem

esine temizlenmiş cilt görünümüne sahip olabilirsiniz.Özel olarak geliştirilen yüz temzileme programında yer alan hafif köpüren ürünlerden faydalanarak kalıcı etkiler yaratabilirsinizÜrünün tescil işlemi DERMATEST enstitüsü tarafından  onaylanmıştır.

OLGUN CİLTLER İÇİN (40 YAŞ VE ÜSTÜ)

 

LR’ın Zeitgard Beauty Diamonds serisi 40 yaş üzeri oluşan kırışıkların önüne geçmek için kullanılan bir seridir. Olgun ciltler için zengin içerikli bakım ürünlerinden oluşan bu set Gündüz Kremi, Gece Kremi ve Göz Kremi’nden oluşuyor.

01 | Beauty Diamonds Gündüz Kremi
İpeksi yumuşaklıkta bir gündüz kremidir. Kırışıklık görünümünün azalmasına yardımcı olur ve cildi sıkılaştırır.Detoxiquin Anti-Aging etken maddesi
cildin erken yaşlanmasını önler ve hücre yenilenmesini destekler. Yenilikçi Hexapeptid maddesi cildi serbest radikallere karşı korur.

02 | Beauty Diamonds Gece Kremi
Olgun ciltler için kırışıklık karşıtı bir gece kremidir. Değerli yağlar ve kırışıklık karşıtı özel etken maddeler içerir. Ciltteki kırışıklıkların azalmasına
yardımcı olur.

03 | Beauty Diamonds Göz Kremi
Hassas bir şekilde göz çevresinin bakımını sağlar. Göz altı torbalarının ve şişkinliklerin azalmasına yardımcı olur. Kırışıklıkların görünümünü azaltır.

Bu bakım serisi şunları içerir:
Gece Kremi · Göz Kremi · Gündüz Kremi · Tonik · Zengin İçerikli Yoğun Krem · Yoğun Serum · Boyun ve Dekolte Kremi

POWERLİFT YÜZ KREMİ

 

 

 

 

LR Zeitgard Powerlift Yüz Kremi, hafif krem şeklinde emülsiyondur. Bu hassas yüz bakımı, cildin kusursuz tazeliği için ihtiyaç duyduğu enerjiyi sağlar. 

Reductine, Oat-Peptid, Hyaluronik asit, yosun ekstresi ve 7 çeşit bitki karışımı cildin nem dengesinin korunmasını ve kırışıklık karşıtı etkisiyle daha canlı bir cildin oluşmasını sağlar.

Erkek cildi için de uygundur.

SEROX SERİSİ (30-40 YAŞ)

 

LR’ın Zeitgard Serox serisi 30-40 yaş arasında oluşan kırışıkların önüne geçmek için kullanılan bir seri. 

Gelelim Serox Set içerisindeki ürünlere:

01 | Serox Göz Pedleri
Güzellik merkezi kalitesinde sonuç sağlayayan profesyonel göz pedleridir. Hassas göz çevresini yoğun bir şekilde nemlendirir. Pedler dondurulup kurutulmuș saf kolajenden olușmaktadır. Derin kırışıklıkların azaltılmasında doğrudan yardımcı olan solüsyonu Argireline®, Gatuline Expression® ve Hyaluronik asit içermektedir. Bir kutu 1 aylık kullanım içindir. 4 x 2 Ped içerir. Her hafta 1 çift ped göz çevresine uygulanır.

 

02 | Serox Wrinkle Care
Mimik kırıșığına doğrudan uygulama imkanı sağlayan konsantre kremdir. Göz pedlerini desteklemek için kullanabilirsiniz. Ağız, göz ve alın çevresinde oluşan küçük kırışıklıklara da uygulanabilir. Doğrudan derin kırışıklıkları azaltmaya yardımcı olan Argireline®, Gatuline Expression®, Dynalift® ve Hyaluronik asit etken maddeleri içerir. Cilde hızlı bir şekilde nüfus eder ve düzenli kullanımda pozitif etki gösterir.

03 | Serox Intensive Result Cream
Yenilikçi kırışıklık karşıtı ekten maddeler içeren bir kremdir. Argireline®, Ameliox®, Ultra Filling Spheres® etken maddeleri ile cilde daha elastik, parlak ve canlı bir görünüm katar. İnce ve derin kırışıklıklara karşı Anti-Kırışıklık etkisi ve uzun süreli nemlendiren etken madde kompleksi içermektedir. Serox Intensive Result Serum ile birlikte kullanılması tavsiye edilir.

04 | Serox Instant Result Serum
Kırışıklık karşıtı formüllü, ipeksi dokuya sahip yoğun bir kremdir. Derin kırışıklıkları azaltmaya yardımcı olan Argireline®, Ameliox® ve Polylift®
etken maddeleri içerir. Cildin arınmasına ve pürüzsüzleşmesine yardımcı olan rahatlatıcı ve nemlendirici etkiler içeren bir yapısı vardır. erox Intensive Result Cream ile beraber kullanılması tavsiye edilir.

NANOGOLD SERİSİ (30 YAŞ ÜSTÜ)

 

 

LR’ın Zeitgard Nanogold serisi 30 yaş civarında oluşan güneş kaynaklı kırışıkların önüne geçmek için kullanılan bir seridir. Nanogold Set Gündüz Kremi ve Gece Kremi’nden oluşuyor.

01 | Nanogold Gündüz Kremi
Nanogold Gündüz Kremi ipeksi ve lüks bir dokuya sahiptir. Cildin gün boyu bakımını sağlar. Nanogold ve ipek proteini cildi UVA ışınlarına karşı koruyarak erken yaşlanmayı engeller. Özel bileşim Aglycal®, TIMPPeptiden® ve Uvinul A plus®* içerir.

02 | Nanogold Gece Kremi
Nanogold Gece Kremi, gece boyunca cildi yeniler ve bakımını sağlar. Nanogold ve ipek proteini UVA ışınlarına karşı koruma sağlayarak erken yaşlanmayı engeller. Mit TIMP-Peptid® ve kırışıklara karşı etkili SYN®-COLL etken maddeler ile güneşe maruz kalan ciltlerde oluşacak olan negatif etkileri önler.

03 | Nanogold İpek Tonik

Cildi temizler ve canlandırır. Nanogold ve ipek proteini cildi UVA ışınlarına karşı koruyarak erken yaşlanmayı engeller. Karma ciltler için de uygundur.

BİR YORUM BIRAK

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

0 Yorum

Son Gönderiler
Kategoriler
 • Telefon:
  +90 506 608 73 15

 • Türkiye
  Ayvaz Mahallesi Ayvaz Sokak No:30 Kat:3 Niksar/Tokat - TÜRKİYE

Hakkımızda

Minicik bir garajda üç gencin hayalleriyle başlayan, Avrupa’nın lider network marketing şirketlerinden biri olan LR Health&Beauty…

LR, 1985 yılında Westfalya bölgesinin Ahlen şehrinde 3...

 • Abone Ol
Sitemizde ve uygulamamızda çerezler kullanılmaktadır. Buradan İnceleye Bilirsiniz..