• 11

  20

  2021
 • 0
LR Aloe Vera Msm Vücut Jeli 200 ml

LR Aloe Vera Msm Vücut Jeli 200 ml

MSM Jel ile ilgili bilgi vermek istiyorum sizlere.Neredeyse 4 günümü aldı araştırmalarım.Meraklı olmakta kötü şey uykusuz kaldım üç gece.
LR 'ın Türkiye de ki merkezi İstanbul da.Orada ki ürün destek ekibinden MSM Jelin içeriğini istedim.Niye mi? En çok önerdiğim ürünlerden biridir.Çillerimden kurtulduğum ve yaşlı nineler gibi ''dizlerim ağrıyor'' demeyi bana bıraktıran bu jel nasıl güneş lekesini geçirebildiği gibi varis, bel,boyun fıtığı,diz ve eklem ağrılarında işe yarar.Hatta bazı kişiler migren atakları yaşamamak için düzenli kullanır ve kontrol altına alabilir.Kafam da deli sorular???
MSM Jelin içinde sırayla bunlar var:
*%60 Aloe vera
*Organik kükürt bileşeni olan MetilSülfonilMetan
*Biberiye,Aksöğüt ağacı,Ayı üzümü,Çay ağacı yağı,E ve C vitaminlerinden oluşuyor.
*Birde bu ürünün bozulmaması için eklenen maddeler.(Farmakoloji dersi görmedim bu yüzden bu maddeleri araştırdığım için günlerimi aldı.Doktor ve eczacılara selam olsun)
MSM=MetilSülfonilMetan insan,hayvan ve bitkilerde bulunur. Laboratuvar ortamında da üretilebilen bir mineraldir.Sülfür organ işleyişinin bütünlüğünün korunması için önemlidir.
Biz insanlar yağmur suyuyla beslenmiş,iyi yetiştirilmiş bitkilerden yersek vücut gerekli sülfürü alır ama bu günümüz koşullarında pek mümkün gözükmüyor.Hepimizin köylere dönüp kendi yiyeceğimizi yetiştirmemiz gerekir hatta kendi inek ve tavuklarımız olmalı.Konu inanılmaz karmaşık toparlayacak olursam; dışarıdan yani harici olarak MSM jeli kullanarak o bölgenin ihtiyacını karşılayabilirsiniz.
Hangi bitki ne işe yarar en sevdiğim bölüm burası:)
**Aksöğüt ağacı; aspirin yapımında kullanılır.Ağrı kesici ve ateş düşürücü etkisi vardır.
**Ayı üzümü ;baş ağrısını azaltma ve yaşlanma geciktirici özelliği vardır.Meyve asitleri ve diğer bileşenler ,enflamasyon ve ağrılı durumları azaltır.Yara,yanık,çürük gibi bölgelerde iyileşmeyi hızlandırır.Sırt ağrısı,romatizma ve artrit için kullanılır.***En önemli kısım Ayı üzümü içinde ki Bitkisel Arbutin = melanin sentezini azaltarak leke önleyici cilt rengini açma özelliği vardır.
**Biberiye ;Cildi yeniler,migren,kas ve eklem ağrılarında şiddeti azaltır.Vücudu dinlendirir,damarları büzücü ve kuvvetlendiricidir.
**Bir de günlerimi alan şu maddeler var ya hergün evimizde kullandığımız el kremleri,asetonlar,diş macunları, rollonlar, parfümler vs ve salça,turşu,unlu mamullerin bazılarında bile var. Niye mi var ürünlerin raf ömrünü uzatmak yani üründe mantar,küf ve bakteri oluşumunu önlemek için katılıyor.LR bu maddeleri inanılmaz az miktarda mgr ölçülerinde kullanıyor.Bu yüzden ben bir kimyager olmadığım için de LR'ın almış olduğu sertifikalara güvenerek ürünleri evimde bulunduruyor, ailecek kullanıyor ve sizlere öneriyorum.
31 yıllık bir geçmişi olan ve 28 ülkede satışı yapılan LR; Dermatest laboratuvarı ve Fresenıus Instıtut tarafından kontrolleri yapılan bir firmadır.Almış olduğu sertifikalar ve patentlere bakarak diyorum ki hadi gelin eviniz de bulundurduğunuz şu zehirli içerikleri bulunan şampuan,duş jeli,diş macunu,güneş kremleri,parfümleri,makyaj malzemlerini vs çöpe atın.Evinize çocuğunuz ve sevdikleriniz için sağlıklı ürünler alın.
Bu yazı tamamen kendi arştırmam olup,LR firmasını bağlamamaktadır.Çünkü MSM jeli firma eklemlerde gerginlik yaşayan kişilere ve sporculara yönelik bir ürün olarak üretmiş ama yıllarca insanlar yaşadıkları farklı problemlerde MSM ile çözüm yolu üretmiş ve kullanım alanı bu kadar genişlemiştir.Ben de içeriğini merak edip bitkilerin bize sunduğu etkilerini arştırdım.Her türlü eleştiriye açığım.Doktor,eczacı ve kimyager arkadaşlarımdan ricam da yazım da varsa bir yanlışlık beni uyarmalarıdır.
Nasıl unuturur da sizi uyarmam lekelerin rengini açan bir ''Hidrokinon'' diye madde var aman ona dikkat!!!! Eczanelerde satılan bazı ilaç ve kozmetik ürünlerde varmış.Lekem açılıyor derken sağlığınızdan olmayın .Paraben,Triclosan ve petrol türevlerine de dikkat edin!!!Ben küçük yazıları okumak için büyüteç kullandım siz de yanınızda gezdirin:)

BİR YORUM BIRAK

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

0 Yorum

Son Gönderiler
Kategoriler
 • Telefon:
  +90 506 608 73 15

 • Türkiye
  Ayvaz Mahallesi Ayvaz Sokak No:30 Kat:3 Niksar/Tokat - TÜRKİYE

Hakkımızda

Minicik bir garajda üç gencin hayalleriyle başlayan, Avrupa’nın lider network marketing şirketlerinden biri olan LR Health&Beauty…

LR, 1985 yılında Westfalya bölgesinin Ahlen şehrinde 3...

 • Abone Ol
Sitemizde ve uygulamamızda çerezler kullanılmaktadır. Buradan İnceleye Bilirsiniz..