Başarı hikayeleri

Dünya çapında 300.000’i aşkın satış ortağı ve her birinin kendine ait bir başarı hikayesi var. LR, gerek part-time iş gerekse tam zamanlı iş bakımında mükemmel perspektif sunar.  Bazıları LR’da çalışan üniversite eğitimini finanse ediyor, diğerleri ise ebeveyn dönemi sırasında ek kazanç sağlıyor veya emeklilik maaşını takviye ediyor.

 

Aile ve meslek LR’da mümkündür

 

Aile ve mesleğin bir arada yürütülmesi, güncel araştırmalara göre 6 ila 14 yaş arasında çocukları olan ebeveynlerin %80’i aşan bölümünde en gündemde olan konudur.  Çünkü çocuklar okula başladığı anda genelde anneler tekrar meslek hayatına dönmek ister ve ailelerini ve mesleği paralel olarak yürütmeyi hedefler. 

Kadınların çoğu, bu isteği mümkün kılacak işi bulmakta zorluk çekmektedir. Eğer aile ile meslek bir arada yürütülecekse, belli koşullar mevcut olmalıdır:
•    Zamanın istendiği şekilde ayarlanması
•    Kişiye özel haftalık çalışma saatleri
•    Aynı zamanda daha fazla süre çalışma ve kariyer yapma perspektifi 
LR tam koşulları sunar. LR’da çalışan çok sayıda iş ortağımız, kendi ailesini günlük yaşamda yaşama, çocukları büyütme ve buna rağmen meslek hayatına ayak uydurma konusunda başarı elde etmektedir. 


Binlerce kez denenmiş part-time iş

 

LR'da part-time çalışmak, cazip ve güvenli bir ek gelir imkanı sağlamak isteyenler için ideal bir imkandır.  Bu part-time işi asıl işinizin, üniversite eğitiminizin yanında mı yoksa emeklilik maaşınıza takviye etmek için mi yapacağınız siz kalmıştır. 
 
Sabit çalışma saatleri veya sabit bir çalışma planı iyi bir part-time işi bulmayı zorlaştıran faktörlerdir. Çünkü genelde çalışma saatleri kesişir. Bu LR’da böyle değildir. LR’daki part-time işiniz zamanınız olduğunda başlar! LR’da bir ek iş ile ilgileniyorsanız, çalışma saatlerinizi istediğiniz şekilde belirleme olanağı en önemli avantajlardan biridir. LR’da bir part-time işin diğer avantajları:
 

•    Mağaza açılış-kapanış saatlerine tamamen bağımsız çalışma
•    Geleceği güvenli ve sağlam ek kazanç
•    Gelir artışı yönünden cazip perspektif
LR’da tüm dünya çapında 100.000’i aşkın insan part-time çalışmaktadır. Bu işte elde edeceğiniz gelir, ilk planda harcayabildiğiniz süreye ve işi takip edebilme kararlılığınıza bağlıdır. LR’da aylık olarak 400 € ve daha fazlasını kazanmak pek zor değildir. 


LR'da tam zamanlı çalışma

 

Size günümüzde hangi şirkette sınırsız kariyer fırsatları sunuluyor? Hangi şirkette amirinizden daha iyi olmanız ve kariyer basamağında onu geçmeniz olumlu karşılanıyor? Hatta hangi şirkette kariyer yapabilir ve milyoner olabilirsiniz? 

 

LR'da kariyer

 

LR’da kariyer aynı başka yerlerde olduğu gibi başlar. Çalışkanlık, süreklilik ve tavizsiz azim ile. Ancak, kariyer merdiveninde en tepeye çıkabilmek için hedefler olmazsa olmazdır. 
Hedeflerini net bir şekilde takip edenler, sadece bunu hayal edenlere göre daha sık ulaşırlar. LR’da başarılı kariyer yapanların ilke edindiği bir deyim tam bunu ele alıyor: „Yaşamını hayal etme, hayalini yaşa!“

  • Türkiye
    Ayvaz Mahallesi Ayvaz Sokak No:30 Kat:3 Niksar/Tokat - TÜRKİYE

Hakkımızda

Minicik bir garajda üç gencin hayalleriyle başlayan, Avrupa’nın lider network marketing şirketlerinden biri olan LR Health&Beauty…

LR, 1985 yılında Westfalya bölgesinin Ahlen şehrinde 3...

  • Abone Ol
Sitemizde ve uygulamamızda çerezler kullanılmaktadır. Buradan İnceleye Bilirsiniz..