Fırsatlar

Doğrudan satış, her insana yaşamını pozitif ve sürdürülebilir şekilde değiştirme fırsatı sunar. Burada kişinin aldığı okul eğitimi ve karne notları doğrudan satıştaki başarısı için hiç bir rol oynamaz. 
 

Müşteriler için mükemmel kalite
 

Ürünlerin cazip fiyata sunulması alışverişte satın alma kararını etkileyen başlıca kriterlerden birisidir.   Tüketici, satın aldığı ürünün kalitesine öncelikle önem verir. Bunun yanında kişisel tavsiye ve bireysel danışmanlık giderek önem kazanmaktadır. Müşteri olarak LR’da bunun ikisinden ve daha fazlasından yararlanırsınız!

 

Bir LR müşterisinin sahip olduğu başlıca avantajlar:
 

•    Kalite bakımından yüksek nitelikli ürünler
•    Mağaza açılış-kapanış saatlerine bağımlı olmaksızın alışveriş
•    Yüksek danışmanlık hizmeti


LR İş Ortakları için mükemmel kariyer fırsatları
 

Her LR İş Ortağı LR’da kariyer yapabilir. Önemli olan başarı arzusu, süreklilik ve çalışkanlıktır. Bu özelliklere sahip olan çok sayıda LR danışmanı hayallerini gerçekleştirmiştir. 
LR ücretlendirme sistemi size sınırsız kazanç fırsatı sunar. Bu sistem sayesinde, haftada on saat çalışarak oldukça cazip bir ek gelir elde edebilirsiniz. Kariyerinizin üst sınırına ilişkin herhangi bir kısıtlama yoktur. 
İster ek gelir olsun isterse kariyer. Elde edeceğiniz başarıyı kendi çabanız ve gayretiniz belirler. Gerçekten adil bir sistem!

FAST TRACT KAZANCI;
HEMEN 0 505 728 50 53 ARAYIN, SİZİ DETAYLI BİLGİLENDİRELİM.

 

  • Türkiye
    Ayvaz Mahallesi Ayvaz Sokak No:30 Kat:3 Niksar/Tokat - TÜRKİYE

Hakkımızda

Minicik bir garajda üç gencin hayalleriyle başlayan, Avrupa’nın lider network marketing şirketlerinden biri olan LR Health&Beauty…

LR, 1985 yılında Westfalya bölgesinin Ahlen şehrinde 3...

  • Abone Ol
Sitemizde ve uygulamamızda çerezler kullanılmaktadır. Buradan İnceleye Bilirsiniz..