LR İş Ortağı olmak

ÜYE OLMA VE KAZANÇ SİSTEMİ

1. LR'a üye olduğunuzda ürünleri en az % 40 indirimli alırsınız. Satış yapmak isterseniz katolog fiyatı üzerinden yani en az % 40 kâr oranı ile satabilirsiniz. Ayrıca her ürünün puanı vardır. Her ay bu toplam puanlar üzerinden de prim alırsınız.
 

2. Aylık olarak satış yapma veya ürün alma zorunluluğunuz yoktur. İsterseniz müşteri olarak kalabilir ve indirimli olarak sadece ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam edebilirsiniz.


3. Sadece satış yaparak değil, ekip kurarak da para kazanırsınız. Eğer etrafınızda sizin gibi LR ürünlerine ihtiyacı olan veya bu işi yapmak isteyen yakınlarınız/arkadaşlarınız varsa, onları LR sayfanızda ki sistemden size bağlı altınıza üye yapabilirsiniz. LR; size alt üyelerinizin yaptığı toplam siparişten, hatta ekibiniz ekiplerinin toplam siparişlerinin üzerinden belli oranda bir prim öder. LR'da size düzenli olarak iyi para kazandıran şey bu rakipsiz prim sistemidir. Ekibiniz ne kadar büyürse, satış hacminiz de artacağından, alacağınız prim de sürekli artar. 


4. LR'da Prim'e ek olarak bir ekip kurabilmeniz halinde, belirlenen puan hedeflerine ulaşabilmeniz halinde, size yaşam kalitenizi yükseltecek ve işinizi büyütmenize yardımcı olacak para ve hediyeler verir.

5. Ödüllerin yanı sıra,;
  - 24 bin toplam puanına ulaştığınızda HER AY PRİME İLAVE OLARAK EN AZ 2.500 TL ARAÇ BONUSU alırsınız.   
  - Şirket ayrıca sizi Yurtiçi ve yurt dışı geziler, Almanya'da LR Fabrika gezisi ile yine yurtiçi ve yurtdışı çeşitli eğitimlere gönderir.


ÜYELİK VE SİPARİŞ KOŞULLARI;

6. LR'a üye olurken sponsorunuz olarak ben , sisteme kayıt edilecek bilgilerinizi ve ilk siparişinizi vermenizi talep edeceğim.  Böylece LR sisteminde de ilk puanınızı kazanmış olursunuz.

7. LR, yeni üye olurken size büyük fiyat avantajlı yalnızca başlangıçta kullanabileceğiniz paket fırsatı sunuyor.

    * Yalnızca istediğiniz ürünleri seçerek üye olmak istiyorsanız TEMEL BAŞLANGIÇ SETTİ olan SERBEST ÜRÜN tercihidir.

    * İlave olarak PROFESYONEL BAŞLANGIÇ SETTİ ile 440 TL değerinde istediğiniz ürünü alarak hem SERBEST SEÇİM hemde en çok tercih edilen ALOEVERA BOX VE STARBOX PARFÜM NUMUNE SETLERİNE sahip olabilirsiniz. (150 TL + 440 TL = 590 TL)

    * Ayrıca aşağıda belirtilmiş müthiş fiyat avantajı olan PROFESYONEL BAŞLANGIÇ SETTİ İLE AŞAĞIDAKİ DÖRT SEÇENEKTEN birini tercih edebilirsiniz. Bu paketlerin AVANTAJLI FİYATLARINI , sadece yeni üye olurken bir kez kullanabilirsiniz. 

    * Eğer bir paket seçiyor ve paket harici istediğiniz ürünlerde varsa, sorun yok. İlk siparişinize seçtiğiniz pakete ilave istediğiniz ürünüde dahil edebiliriz.

    * İlk üyelik siparişlerinizde; size bütün katologlar ücretsiz gelir, kargo ücreti alınmaz.

 

8. Diğer şirketlerden farklı olarak LR'da açık hesap sistemi de yoktur. Yani ürünleri alıp, parasını 15 gün sonra ödemek söz konusu değildir. LR'da sipariş ettiğiniz ürünleri alabilmek için ürünlerin parasını şirkete ödemeden ürünleri alamazsınız. EFT/Havale,şirket merkezine kredi kartı,kapıda nakit/kredi kartı ile ödemen seçenekleriniz mevcuttur.


9. Üye olduktan sonra 150 TL'ye kadar 9 TL kargo ücreti standarttır, 150 TL'den sonra kargo ücreti alınmaz. Kapıda ödemelerde 8 TL kapıda hizmet ödeme işlem ücreti alınır.


10. Şirkete borçlanma diye bir şey söz konusu olmadığı için, üstünüzdeki kişiler sizden habersiz sizin hesabınızla sipariş veremez. Verse bile ürünleri alacak kişi sadece parasını öderse ürünleri alabileceği için şirkete borçlanmazsınız. Borç söz konusu olmadığı için istediğiniz zaman üyelikten ayrılırsınız.

11. Bir sene boyunca hiç sipariş vermezseniz üyeliğiniz kendi kendine iptal olur.


12. Üye olduktan sonra müşteri ve satıcı diye bir ayrım yoktur. Aynı hesapla ister müşteri olarak kendinize indirimli ürün almaya devam edersiniz, isterseniz iş olarak çevrenize tanıtır, satış yapar, ekip kurar para kazanırsınız.
 

    Riskiniz sıfırdır !..

  • Türkiye
    Ayvaz Mahallesi Ayvaz Sokak No:30 Kat:3 Niksar/Tokat - TÜRKİYE

Hakkımızda

Minicik bir garajda üç gencin hayalleriyle başlayan, Avrupa’nın lider network marketing şirketlerinden biri olan LR Health&Beauty…

LR, 1985 yılında Westfalya bölgesinin Ahlen şehrinde 3...

  • Abone Ol
Sitemizde ve uygulamamızda çerezler kullanılmaktadır. Buradan İnceleye Bilirsiniz..